Karamollaoğlu'nun paylaştığı mesajda bir tek o liderin ismi yer almadı

Koronavirüse yakalanan ve hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edilen Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, kendisini arayan liderlere teşekkür ettiği bir paylaşım yaptı. Birçok liderin adının yer aldığı yazıda yalnızca bir ismin olmaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Karamollaoğlu'nun paylaştığı mesajda bir tek o liderin ismi yer almadı

Koronavirüse yakalanan ve bir süre hastanede tedavi gören Karamollaoğlu tedavisi sırasında kendisini arayarak geçmiş olsun diyen siyasi liderlere bir teşekkür mesajı yayınladı.

Aralarında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın da olduğu siyasi parti liderlerine, eski cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a ve bakanlara geçmiş olsun dilekleri için teşekkür eden Karamollaoğlu, doktorlarına ve hastane personeline de teşekkürlerini iletti.

İlanda TBMM'de grubu bulunan 5 siyasi parti içerisinde sadece MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür edilmediği dikkat çekti. AK Parti, CHP, HDP ve İYİ Parti liderlerine teşekkür edilen ilanda Bahçeli'nin yer almaması, MHP liderinin Karamollaoğlu'na geçmiş olsun telefonu açmadığı şeklinde değerlendirildi.

4 Ocak'ta hastalığa yakalanan ve 9 Ocak'ta hastaneye kaldırılan Karamollaoğlu 14 Ocak'ta taburcu edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER