Kılıçdaroğlu ev hanımlarıyla hane ekonomisini konuşacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, bugün saat 13.00'te hane ekonomisini konuşmak üzere ev hanımları ile buluşacağını duyurdu.

Kılıçdaroğlu ev hanımlarıyla hane ekonomisini konuşacak

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, art arda gelen elektrik, doğalgaz, akaryakıt, köprü, otoyol zamlarının ardından sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Saat 13.00'te hane ekonominisi konuşmak üzere ev hanımları ile buluşacağını duyuran Kılıçdaroğlu, "Kara kış zaten ağırdı, şimdi daha da ağırlaştı"dedi. 

Kılıçdaroğlu, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Yeni yıla dair küçük bir umudu bile çok gören Saray, hanelerin üzerine yeni zamlar yağdırdı. Kara kış zaten ağırdı, şimdi daha da ağırlaştı. Ev hanımları ile birlikte hane ekonomisini konuşmak için saat 13.00'te halkımızla buluşacağız. Saray neye yol açtığını onlardan dinlesin."

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2022, 12:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
soyguncularin iktidarini uzatan bir muhalefet
soyguncularin iktidarini uzatan bir muhalefet - 5 ay Önce

lan bu chp , kilicdaroglu tam bir komedi. sanki sarayli neronun bunlardan haberi yok. Adam bile ve isteyerek devleti soyuyor, yandaslarina pesles cekiyor. soygun yapan kisi miletin mutfagini bilmezmi?
Muhalefetin yapacagi tek sey halki sokaklara cikarmak, en dogal protesto hakkini kullanmak! Artik salon muhalefeti ile cözülecek sonuc alinacak is degil. Sözün cokdan bittigi yer. o sözler aslinda 2013 15-27 aralikda büyük yolsuzluk ortaya ciktiginda bitmisdi!

SIRADAKİ HABER