Mahir Ünal'a sesini duyurmaya çalışan yurttaş salondan çıkarıldı

Adıyamanlı bir vatandaş AKP Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, konuşma yaptığı sırada “Vallahi açım ben” diye bağırınca apar topar salondan çıkarıldı. Olayın ardından Ünal, esnafın dertlerini dinlediklerini belirterek sosyal medya hesabından, “Adıyaman’ın gönlü geniş, değerli esnafıyla birlikteyiz” paylaşımı yaptı.

Mahir Ünal'a sesini duyurmaya çalışan yurttaş salondan çıkarıldı

Partisinin Adıyaman Genişletilmiş Danışma Kurulu toplantısına katılmak üzere kente giden AKP Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, önce valilik ve belediyeyi ziyaret etti Ünal'a burada kent ile ilgili bilgi verilip, el yapımı kilim hediye edildi.

Sözcü'den AHmeg Kaya'nın haberine göre; Ünal, daha sonra esnaf ziyaretinde bulunarak sorunlarını dinledi ve bu ziyaretleri sosyal medya hesabından, “Adıyaman'ın gönlü geniş, güzel esnafıyla birlikteyiz” diye paylaştı.

Daha sonra AKP Adıyaman Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Ünal, burada partisinin hizmetlerini anlattı.

Ünal'ın “Çözüm sürecini bitiren eylem” olarak bilinen 22 Temmuz 2015'te Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesi'nde polis memurları Okan Acar ve Feyyaz Yumuşak'ın evlerinde şehit edilmesini anlatırken salondaki bir vatandaş “Sayın Bakanım, Sayın Bakanım” diyerek birkaç kez araya girerek konuşmak istedi.

“SÖZLERİMİ BİTİREYİM DİYEREK GEÇİŞTİRDİ”

banner112
Bu girişimi iki kez geçiştiren Ünal, “Sözlerimi bitireyim, sözlerimi bitireyim müsaadenle. Konuşma yapıyorum. Şu anda konuşmamın sonundayım” dedi.

Ancak vatandaş Ünal'a, “Efendim, meselemiz işsizlik. Vallahi açım ben” diye bağırdı.

Ünal'ı cevap vermediği vatandaş, görevlilerin yönlendirilmesiyle salondan çıkarıldı.

“AÇIM DİYEN BU SES MİLLETİN SESİDİR”

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere sosyal medya hesabından bu diyalogu paylaşarak, “Ülkemizde milyonların yaşadığı işsizliği ve yoksulluğu dile getiren, bu haykırışlarıyla milyonların sesi olan hemşerime kulak verin Sayın Mahir Ünal. Hakikati söyleyen bu ses, milletin sesidir” diye yazdı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Menderes YILDIRIM
Menderes YILDIRIM - 4 gün Önce

HABER' de; Bir vatandaşımız Adıyaman ziyaretinde, AKP Genel Başkan Yrd. Mahir Bey' e “Efendim, meselemiz işsizlik. VAllahi açım ben” diye bağırmış. Hatırlarsanız, Tayyip Bey de NANKÖRLÜK yapmayın demişti. Bence; İŞSİZ VATANDAŞLAR = AKP Genel Merkezine ve AKP İl ve İlçe Başkanlıklarına gidip, Kısa Öz geçmişlerini ve Nasıl bir iş aradıkları (CV) lerini bırakmalılar. Tayyip Bey' e göre İŞ var, NANKÖRLÜK yapılıp ÇALIŞILMIYOR ise AKP de İŞSİZ KİŞİLERE İŞ BULMAYI da bir zahmet yapsın. Tayyip Bey Bulunan işe gitmeyenleri, MİTİNG Alanından REZİL ETSİN, İş Bulunmuyorsa VATANDAŞLAR da, AKP ye ve Tayyip Beye SANDIKTA DEMOKRATİK HAKLARINI kullanıp gereğini yapsınlar. Saygılarımla

Eyt Li Fakir
Eyt Li Fakir - 4 gün Önce

Halka karsi hem kor hemde sagirsiniz.ama sunabinanin bu millet bi sefer yaninizda durmayacak .yaptiginiz kanunsuzluklar arsi asti

Eyt Li Fakir, senin biraz zekan varsa kullan
Eyt Li Fakir, senin biraz zekan varsa kullan - 4 gün Önce

sen avrupada yaşayıp böyle bir rumuz kullanman sahtekarlık. Böyle trollük yapma! Harf karakterlerine bakan akılı bir kişi senin türkiyede yaşamadığını anlar..