MHP'de deprem: Eski Genel Başkan Yardımcısı'nın oğlu zehir zemberek sözlerle istifa etti

Eski MHP Genel Başkan Yardımcısı Gün Sazak’ın oğlu MHP'li Süleyman Sazak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda partisini sert bir dille eleştirdi. Sazak, 'Dilimiz, töremiz, ahlakımız, estetiğimiz, ekonomimiz yok ediliyor, ne GAM. MHP üyeliğinden istifa ettim, saygılar' ifadeleriyle partisinden istifa ettiğini açıkladı.

MHP'de deprem: Eski Genel Başkan Yardımcısı'nın oğlu zehir zemberek sözlerle istifa etti

Eski MHP Genel Başkan Yardımcısı Gün Sazak’ın oğlu Süleyman Sazak, Twitter hesabından ülkenin gidişatına ilişkin eleştirilerde bulunarak MHP’den istifa ettiğini açıkladı.

Sazak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Türk milliyetçisinin, yegane hassasiyeti bölücü terör mü? Dilimiz, töremiz, ahlakımız, estetiğimiz, ekonomimiz yok ediliyor, ne GAM. MHP üyeliğinden istifa ettim, saygılar" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
şeyh
şeyh - 5 gün Önce

Türk Dil Kurumuna nakletmek nedir diye yazdım resmi site yanıt nakletmek işi filan yazmış yine arapça karşılığı koymuş yani Türkçeyi yoketmek derdindeler, iletmek, taşımak falan hiç yok ne olacak bunlarla bilmiyorum.

süpriz degil
süpriz degil @şeyh - 4 gün Önce

arkadas TDK oturanlarda arap artiklari, tabiiki arapca cözüm üretecekler! sarayli bütün devletin kurumlarini imamhatipliler ve hirsiz ortaklari ile doldurdu!

ite tapanlar partisi
ite tapanlar partisi - 4 gün Önce

Demekki onurlu karakterli insanlik kirintisi kalmiski istifa ediyor! simdiye kadar neyi beklemis , o da ayri bir soru!

Menderes YILDIRIM
Menderes YILDIRIM - 4 gün Önce

Bu haber için DÜŞÜNCEM= "Fare Dağa Kusmuş, Dağın Haberi Olmamış" ata sözündeki gibi bu kişiler sürekli partiden İSTİFA ediyorlar. Oysa Devlet Beyin değil ama AKP ve Tayyip Beyin HABERİ' nin olması için, Başta, A. Türkeş' in Eşi Seval Hanım + Oğlu Ahmet ve Kızları ile Damadı' nın aralarındaki küslüğü gidermeleri + MHP ve Ülkü Ocaklarında geçmiş dönemlerde Milletvekilliği + İl ve İlçe Başkan ve Yöneticiliği + Genel Merkez Yöneticiliği + Hatta Üyelik yapmış olanların bir araya gelerek Ya İYİ PARTİ ile veya Kendileri bir topluluk olarak ortak hareket edeceklerini TAAHHÜT - DEKLARE ETMELERİ ile aralarından anlaşacakları bir kaç kişiyi ilk seçimlerde yakın oldukları partiden aday göstererek parlamentoya girmeleri ve MHP zaten % 5' i geçemeyeceği için ilk seçimden sonra MHP nin YÖNETİMİNİ alırlar diye düşünüyorum. Bu kişiler KOVULDUKLARI veya İSTİFA ETMEK ZORUNDA Kaldıkları MHP' nin Kapısından İÇERİ GİRECEKLERDİR. SON SÖZÜM= Köşenize çekilmeyin, Sizlere Hadsizlik yapanlara DEMOKRATİK YOLDAN SANDIKTA hadlerini bildiriniz. Saygılarımla