Özgür Özel'den tarikat yurdunda kalanlara çağrı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, cemaat yurdunda yaşadığı baskıları anlattıktan sonra intihar eden Enes Kara'nın ardından sosyal medyada paylaşım yaptı. Özel, "Cemaat/tarikat/vakıf yurtlarına mahkum edilmiş kendisini risk altında hisseden umutsuzluğa kapılmış her bir kardeşime çağrımdır" diyerek kendisine ulaşılacak bilgileri paylaştı.

Özgür Özel'den tarikat yurdunda kalanlara çağrı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel tarikat ve cemaat yurtlarında sorun yaşayan öğrencilere çağrı yaptı.

banner112
Özel'in mesajı şu şekilde:

"#EnesKara gibi benzer ya da farklı sebeplerle cemaat/tarikat/vakıf yurtlarına mahkum edilmiş kendisini risk altında hisseden umutsuzluğa kapılmış her bir kardeşime çağrımdır:

Bana ulaşın, birlikte çare arayalım.
Hallederiz!
0 312 420 52 67
[email protected]"

YORUM EKLE
YORUMLAR
TC KEMÂLİST MÜFREZE
TC KEMÂLİST MÜFREZE - 2 hafta Önce

ULAN DALYARAK SAHTE SATILMIŞ SİKİNDİRİK GİZLİ BOP'ÇU MUHALİF PARTİLERİMİZ !
FETÖ'CÜLER = ''NUR'CU'' DEĞİLMİYDİ ? NE OLDU DA ? 2 AYRI KAVRAM HALİNE GETİRİLMESİNE GÖZ YUMDUNUZ ! AQ..MUN AJANLARI ??? İŞİNİZE Mİ GELDİ ??? HER PARTİDE OLAN NUR'CU PİÇLER BÖYLE Mİ EMİR VERDİ SİZE ? TÜM NUR'CULARIN = ATATÜRK , BAYRAK , TÜRK , TC VE TSK DÜŞMANI , ABD'Cİ , İNGİLİZ'Cİ , İSRAİL'Cİ , PKK'CI VE KÜRDİSTAN'CI , FETÖ'CÜ VE BOP'ÇU OLDUĞUNU !!!! NİYE UNUTTURDUNUZ ? BİZİM CAHİL-ZONTA-SAFTİRİK-İKİYÜZLÜ MİLLETE !!!! NİYE AQ (???) ''''KEMÂLİST'LER UNUTUR MU ULAN BUNU !!!!'''' KÂİNAT ÇÖKSE , ALLAH NALLARI DİKSE UNUTMAYIZ AQ !!!! TÜM TARİKATLER VE CEMAATLER KAPATILACAK..!!!! YÜCE TC KANUNLARINA GÖRE YASSS...SAAAK !!!! O KADAR !!!!

Belki uyanan olur!
Belki uyanan olur! - 2 hafta Önce

Din öldürür cennete degil tahtali köye gönderir. Cennet ve cehennem burada , gercek hayatda. Yasantina bak seni dine zorlayanlarin, saraydakilerin yasantisina bak , salak degilsen anlarsin!