AKP'li belediyede işçilere saldıran müdür bu sefer de hakeme saldırdı

Belediye çalışanlarına fiziksel ve sözlü saldırılarla gündeme gelen Bergama Belediyesi İnsan Kaynakları Müdür Vekili Şerif Topal, bu kez de hakeme yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle PFDK tarafından cezalandırıldı.

AKP'li belediyede işçilere saldıran müdür bu sefer de hakeme saldırdı

Bergama Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü, Bergama Belediyespor Kulübü görevlisi ve aynı zamanda kamu görevlisi olan Şerif Topal, belediye çalışanlarına fiziksel ve sözlü saldırılarla gündeme gelmesinin ardından bir skandala daha imza attı.

Topal, bu kez de TFF. 3. Lig ekiplerinden Bergama Belediyespor'un Belediye Kütahyaspor ile oynadığı lig mücadelesinde hakemin üzerine yürümesiyle gündeme geldi. Topal, aynı karşılaşmada tedbirlere de uymadı.

Maçın ardından Türkiye Futbol Federasyonu'nun Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk ettiği Topal, toplamda 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 4 bin 750 lira para cezası aldı.

Bergama Belediyesi'ni temsil eden Bergama Belediyespor'u böylece zor durumda bırakan Şerif Topal'a AKP'li Belediye Başkanı Hakan Koştu'nun herhangi bir ceza verip vermeyeceği henüz bilinmiyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2021, 14:23
YORUM EKLE