Altınordu'nun genç yıldızına Salzburg kancası

TFF 1. Lig ekiplerinden Altınordu'nun 19 yaşındaki genç forveti Enis Destan için Avusturya takımlarından Red Bull Salzburg resmi teklif yaptı. Salzburg, oyuncu için Altınordu'ya 2,5 milyon Euro ve sonraki satıştan pay vermeyi önerdi.

Altınordu'nun genç yıldızına Salzburg kancası

Enis Destan için Altınordu'ya 2.5 milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 30 pay teklif eden Avusturya ekibi genç oyuncuyu kadrosuna katmak üzere.

Altınordu'nun genç yıldızı Enis Destan, takımının İstanbulspor ile oynayacağı maç için geldiği İstanbul kampından ayrıldı. Takım arkadaşlarıyla vedalaşan golcü futbolcu, transfer görüşmeleri yapmak için Avusturya'ya gitti. 

Avusturya Ligi ekibi Salzburg, genç futbolcu için 2.5 milyon Euro ve sonraki satıştan yüzde 30 pay teklif etmesi üzerine kulübü Altınordu oyuncuya transfer görüşmeleri için izin verdi.

19 yaşındaki oyuncu bugün takımının kampından ayrılarak transfer görüşmeleri için Avusturya'ya gitti. Almanya ve Avusturya'dan bir çok teklif alan Enis Destan, Salzburg ile anlaşma sağlayamaması durumunda diğer teklifleri değerlendirecek. Avusturya'dan bir takımın daha Destan ile ciddi şekilde ilgilendiği ve resmi teklif yapacağı öğrenildi.

(DHA)

YORUM EKLE