'Beşiktaş bu skorla kendi ligine dönüş yapmıştır'

Gazeteci Zafer Arapkirli, Beşiktaş'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Sporting Lizbon'a 4-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.

'Beşiktaş bu skorla kendi ligine dönüş yapmıştır'

UEFA Şampiyonlar Ligi üçüncü maçında Portekizli rakibi Sporting Lizbon'u evinde ağırlayan temsilcimiz Beşiktaş, sahadan 4-1 mağlup ayrıldı. Gazeteci Zafer Arapkirli, maçla ilgili değerlendirmelerini köşesine taşıdı.

İşte o yazı:

Hem Beşiktaş forması hem de T.C. Kimlik Kartı taşıyan tek bir oyuncu yazmıştı listeye Sergen Yalçın. Kaleci Ersin Destanoğlu’nun haricinde hepsi yabancı ülke vatandaşı.

27’nci dakikada rakip Sporting’in 2’nci golü de, birincinin adeta “karbon kopyası” gibi gelince, herkes  “Acaba kenardan acilen yabancı bir kaleci de mi tedarik etsek?” esprisini yaptırdı herkese. Tabii ki, kenardakilerin hepsi yabancıydı. Bir tek Türk vardı. O da yedek kaleci Mert Günok’tu.

Ancak, iki kez kornerden gelen ve tıpatıp aynı topla golü yiyen defansın hiç mi suçu yoktu? Tabii ki vardı. Düzgün adam paylaşımı denilen şeyi unutmuş gibiydi takım. Kaleci ne yapsın?

Yazının devamı için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 2 ay Önce

yabancı sayısı en fazla 3 veya 4 olmalı.cimbom un uefa kadrosu ve dünya 3. lüğü kadrosundanda mı ders alamıyoruz.milli takım teknik direktörü yabancı olmamalı.biz Türk üz .