Brezilya-Arjantin maçında şok olay: Soyunma odasına gittiler

Brezilya'nın Arjantin ile oynadığı maçta, Brezilya Ulusal Sağlık Denetleme Kurulu yetkilileri sahaya girdi, oyun uzun bir süre boyunca durdu. Arjantin milli takımı oyuncuları sahayı terk ederek soyunma odasına indi.

Brezilya-Arjantin maçında şok olay: Soyunma odasına gittiler

2022 Dünya Kupası Elemeleri'ndeki  Brezilya-Arjantin maçı, saha kenarındaki olaylar nedeniyle durdu. Arjantinli oyuncuların sağlık protokollerini ihlal ettiği iddia ediliyor.

Brezilya Ulusal Sağlık Kurulu yetkililerinin sahaya girmesi nedeniyle, Brezilya-Arjantin maçı bir süredir durmuş durumda. 

Maç başladıktan 10 dakika sonra Arjantin Milli Takımı soyunma odasının yolunu tuttu.

İddiaya göre, Brezilya ulusal sağlık kurulu yetkilileri, İngiltere'den gelen Arjantinli oyuncular Emiliano Martinez, Lo Celso, Romero ve Buendia'yı sınır dışı etme işlemini yapmak için sahaya girdi, Arjantin tarafı karşı çıktı ve soyunma odasına gitti. 

NE OLMUŞTU?

Brezilya Sağlık Kurulu; Arjantinli 4 futbolcu Emiliano Martinez, Lo Celso, Romero ve Buendia'nın yanlış bilgi vererek sağlık protokolünü ihlal ettiği gerekçesiyle 4 oyuncunun karantinaya girmesi için sınır dışı edilmesini istemişti.

CONMEBOL'DEN AÇIKLAMA

Güney Amerika Futbol Federasyonu konuya ilişkin yaptığı açıklamada 4 Arjantinli futbolcunun müsabakada oynamasının önünde herhangi bir engel olmadığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2021, 23:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
donaldo trump
donaldo trump - 2 hafta Önce

krt ne ya adam gibi isim bulun kırt mı kürt mü asdasfas