Dünyaca ünlü boksör uçakta kendisini rahatsız eden yolcuyu defalarca yumrukladı

ABD'li dünyaca ünlü boksör Mike Tyson'ın bulunduğu San Francisco Uluslararası Havalimanı'ndan Florida'ya geçtiğimiz çarşamba gecesi 22:30'da uçması planlanan uçakta ortalık karıştı. Tyson, kendisini rahatsız eden yolcuyu defalarca yumrukladı. Kavgadan sonra Tyson uçaktan indi.

Dünyaca ünlü boksör uçakta kendisini rahatsız eden yolcuyu defalarca yumrukladı

San Francisco Uluslararası Havalimanı’ndan Florida’ya giden boksör Mike Tyson kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranın talebini geri çevirmedi. 

Yolculuk sırasında boksörün arka koltuğunda oturan başka bir yolcu boksörü rahatsız etmeye başladı. Olaydan rahatsız olan 55 yaşındaki boksör bir anda ayağa kalkarak yolcuyu yumruklamaya başladı.

Videoya kaydedilen boksör Mike Tyson’ın yolcuyu hiç durmadan yumrukladığı kaydedildi. Boksörü durdurmaya çalışan başka bir yolcunun ise “Hey Mike! Kes şunu” diye bağırdığı görüldü. Olayları video kaydına alan kişi “Oğlum Mike Tyson tarafından dövüldü. Evet, kafayı yedi. Sadece imza istiyordu. Ne olduğunu anlamadık” ifadelerini kullandı.

banner112
Eski ağır siklet dünya şampiyonuna yakın kaynaklar, yolcunun sarhoş olduğunu ve Mike Tyson’ı kışkırtmaya çalıştığını aktardı. Görgü tanıkları, olayın ardından Mike Tyson’ın uçaktan indiğini ifade etti. Yumruklanan ve yüzü kanlar içinde kalan yolcu tedavi altına alındıktan sonra polis tarafından ifadesine başvuruldu.

İşte o anlar:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER