Eski Beşiktaşlı Marcelo'nun kadro dışı kalma nedeni belli oldu: Gaz çıkarıp dakikalarca gülmüş

Lyon sportif direktörü Juninho, takımın eski Beşiktaşlı stoperi Marcelo'nun soyunma odasında gaz çıkarmasının ardından dakikalarca güldüğü ve bu yüzden kadro dışı bırakıldığını açıkladı.

Eski Beşiktaşlı Marcelo'nun kadro dışı kalma nedeni belli oldu: Gaz çıkarıp dakikalarca gülmüş

Beşiktaş’ın eski oyuncusu Marcelo, Lyon’da daha önce kadro dışı bırakıldı. Brezilyalı oyuncu için verilen kararın perde arkasını Fransız L’Equipe gazetesi okuyucularıyla paylaştı.

Haberde Marcelo’nun kadro dışı kalma sebebinin performanstan dolayı olmadığı yenildikleri maçtan sonra soyunma odasında gaz çıkarması olduğu belirtildi. Brezilyalı oyuncunun gaz çıkarmasından sonra takım arkadaşlarıyla birlikte dakikalarca güldüğü ifade edildi.

3-0’lık Angers maçı sonrasında soyunma odasındaki bu olaya şahit olan Lyon Sportif Direktörü ve kulübün efsane futbolcularından Juninho, Marcelo’yu kadro dışı bıraktı.

Lyon tarafından soyunma odasındaki uygunsuz hareketleri nedeniyle takımdan uzaklaştırıldığı açıklanan Brezilyalı savunmacı o dönem yaptığı açıklamada “Bu haberler doğru değil” demişti.

15 Ağustos’taki maçın ardından bir daha Lyon forması giyemeyen Marcelo devre arasında Bordeaux ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER