Fenerbahçe Başkanı Ali Koç teknik direktör kararını verdi: O isim…

Büyük umutlarla başladığı sezonda istikrarsız performansıyla taraftarını üzen Fenerbahçe’de teknik direktör değişimi gündemde. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Joachim Löw'e imza attırmak istiyor. İşin resmiyete dökülmesi için geri sayım başladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç teknik direktör kararını verdi: O isim…

Sözcü’den İrfan Yirmibeş’in haberine göre, önümüzdeki sezon takımın başına geçecek yeni teknik direktör konusunda noktayı bir an önce koymak isteyen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, görüşmeler yapmak için Almanya'ya gitti.

banner112
Koç'un Joachim Löw ile bir araya geldiği öğrenildi. Alman hoca ile daha önce prensip anlaşmasına varan Kanarya'nın patronunun bu görüşmede gelecek sezon planlamaları ve transferler konusunda görüş alışverişinde bulunduğu öğrenildi.

DERNEKLERDEN DESTEK

Ali Koç'un, Joachim Löw ile anlaşmayı imzaya döküp bunu kısa sürede kamuoyu ile paylaşmayı planladığı da belirtiliyor. Öte yandan Fenerbahçe Başkanı, Almanya'daki bazı taraftarlar derneklerinin yöneticileri ve üyeleriyle de bir araya gelerek Löw ile ilgili görüşlerini sordu. Verilen destek, Koç'un 62 yaşındaki Alman teknik adam ile anlaştığı iddialarını güçlendirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER