Fenerbahçe Jorge Jesus'ta mutlu sona ulaştı: Tarih verildi 

Teknik direktör belirsizliğine henüz son vermeyen Fenerbahçe, Jorge Jesus'ta mutlu sona çok yaklaştı. Sarı-lacivertliler, Portekizli teknik adamla büyük ölçüde anlaşırken gazeteci Candaş Tolga Işık, Jesus'un geleceği tarihi duyurdu.

Fenerbahçe Jorge Jesus'ta mutlu sona ulaştı: Tarih verildi 

Fenerbahçe’de bir süredir teknik direktörlük koltuğuna oturması için görüşülen Jorge Jesus için geri sayım başladı. Başkan Ali Koç’un birkaç kez bir araya geldiği Portekizli teknik adamın, kısa süre içerisinde sarı lacivertli kulüple anlaşması bekleniyor.

Fenerbahçe'ye gelip gelmeyeceği netleşmeyen tecrübeli hoca hakkında konuşan gazeteci Candaş Tolga Işık, "Haberi düzgün yazayım, Fenerbahçe Jorge Jesus’la anlaştı. Yeni teknik direktör yarın ya da pazar günü İstanbul’da olacak. Fenerbahçeli dostlara hayırlı, uğurlu olsun." sözlerine yer verdi. 

banner112

Öte yandan Vole yorumcusu Yağız Sabuncuoğlu, Jesus'un avukatının İstanbul'a geldiğini ve sözleşme görüşmeleri yaptığını söyledi. Sabuncuoğlu paylaşımında, "Fenerbahçe Jesus’la anlaştı. Jorge Jesus’un avukatı sözleşme görüşmeleri için İstanbul’a geldi." dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER