Galatasaray'da flaş ayrılık

Galatasaray'da kısa süre önce Başkan Burak Elmas'ın tavsiyesiyle Florya'da göreve başlayan Bülent Bayraktar, Fatih Terim ile yaşadığı anlaşmazlık ve teknik kadronun değiştirilmemesi nedeniyle göreve başladıktan 1 ay sonra istifa etti.

Galatasaray'da flaş ayrılık

banner112
Galatasaray 'da sessiz sedasız göreve gelen Prof. Dr. Bülent Bayraktar görevinden ayrıldı. Bayraktar Başkan Burak Elmas'ın tavsiyesiyle Fatih Terim'e destek olmak için Florya'da çalışmaya başlamıştı. Ayrılığın Terim'le yaşanan anlaşmazlık ve teknik kadronun değiştirilmemesi nedeniyle olduğu öğrenildi.

UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Marsilya maçı öncesi göreve gelen Bayraktar'ın resmi olarak görevi açıklanmamıştı. Ancak Marsilya maçı sonrasında soyunma odasında çekilen fotoğrafta Bülent Bayraktar ilk kez görülmüştü. Kısa süre önce görevden ayrılan Bayraktar'ın Florya mesaisi yaklaşık 1 ay sürdü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 5 ay Önce

şanlı Galatasaray her zaman olduğu gibi diğer takımlara da örnek olacak şekilde 2.,3. sınıf kalitede ki yabancı futbolculara milyonlarca dövizimizi vermekten vaz geçip 2000 li yıllarda ki gibi takım kursun.takımda Galatasaraylı futbolcu yok dolayısı ile ruh yok.takımların ismiTürk topçuların neredeyse tamamı yabancı,böyle bir lig seyredilir mi?futboldan soğudum.

SIRADAKİ HABER