Galatasaray Teknik Direktörü Torrent sessizliğini bozdu 

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek'in göreve gelişinin ardından yolların ayrılması beklenen teknik direktör Domenec Torrent sessizliğini bozdu.

Galatasaray Teknik Direktörü Torrent sessizliğini bozdu 

Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon Fatih Terim'in görevinden ayrılması sonucu göreve getirdiği İspanyol teknik adam Domenec Torrent'in geleceği belirsizliğini koruyor. Ülkesine giden Torrent sessizliğini bozdu.

Galatasaray 'da geride kalan sezonda Fatih Terim'le yolların ayrılmasının ardından Burak Elmas yönetimi göreve İspanyol Teknik adam Domenec Torrent'i getirmişti. Torrent'in performansı camiayı çok tatmin etmedi. Yeni gelecek yönetimin de kendisiyle devam etmeyeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

banner112
İspanyol teknik adam Galatasaray'ın başında 20 maça çıkmış 7 galibiyet, 5 beraberlik ve 8 mağlubiyet almıştı. 59 yaşındaki Torrent'in galibiyet ortalaması 1.39 oldu. 

Tatilini Muğla Datça'da geçiren Katalan teknik adam, 11 Haziran'da gerçekleşen olan başkanlık seçimini bekledi. Daha sonrasında kapsamlı bir rapor hazırlayan teknik adam İspanya'ya geçti.

İspanyol teknik adam tatil için dün ülkesine gitti. Torrent önümüzdeki hafta İstanbul'a döneceğini söyledi.

Galatasaray 'da teknik direktör konusunda belirsizlik sürüyor. Sarı kırmızılı takımla 1 yıl daha sözleşmesi olan Domenec Torrent yeni yönetimden haber bekliyor. Habertürk'e konuşan İspanyol teknik adam, ''Yeni yönetimden kimse beni aramadı. Ben göreve devam edecek gibi çalışmalarımı sürdürüyorum. Umarım kısa sürede yeni yöneticilerle konuşma şansım olur'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER