Hamit Altıntop'tan Türkiye futbolu için başarı formülü

Türkiye Spor Zirvesi’nde konuşan A Milli Takım Teknik Sorumlusu Hamit Altıntop, ‘futbolda başarılı olmak için dışarıdan, başarılı ülkelerden destek almamız gerek’ ifadelerini kullandı.

Hamit Altıntop'tan Türkiye futbolu için başarı formülü

4.Türkiye Spor Zirvesi'nde konuşan A Milli Takım Teknik Sorumlusu Hamit Altıntop, "Kendimi genç arkadaşlara eski bir sporcu ve TFF yöneticisi olarak sorumlu hissediyorum. Bilgilerimizi paylaşmak, tecrübelerimizi yansıtmak, sahada uygulama fırsatı vermek ve sonunda da büyükleri olarak denetlemek gerekir diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Var olan sorunların çözümlerinin tartışılması gerektiğini belirten Altıntop, "Futbolda başkanlarımızın saha içine daha çok değer vermeleri, doğru tercihler yapmaları ve doğru profesyonelleri getirip, onları en iyi şekilde desteklemeleri gerekiyor. Üzülerek söylüyorum ki bu süreci hızlandırmak için Türkiye'de dışarıdan, başarılı ülkelerden destek almamız gerektiğine inanıyorum. Yetenek konusunda hiçbir eksiğimiz, sıkıntımız yok. Ondan yüzde yüz eminim. Ancak bireysellikten çıkmamız lazım. Kolektif hareket etmemiz gerekiyor." değerlendirmesinde bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
şeyh
şeyh - 4 hafta Önce

ALMANDAN MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ OLMAZ, TFF DEĞİŞMELİ TOPTAN, YABANCI OYUNCU 3 Ü GEÇMEMELİ BU KADAR BASİT HAMO SEN KAFANI FAZLA YORMA.

şeyh
şeyh - 4 hafta Önce

OSMANLI DA GENEL KURMAY BAŞKANI NI ALMAN YAPMIŞTI HE HAMO SÖYLE BAKALIM