İmza sonrası Okan Buruk'tan ilk açıklama

Galatasaray'da Okan Buruk için imza töreni düzenlendi. Okan Buruk, "Tek hedefimiz şampiyonluk" dedi.

İmza sonrası Okan Buruk'tan ilk açıklama

Galatasaray'da teknik direktör Okan Buruk için imza töreni düzenlendi. Törende, Başkan Dursun Özbek ve Okan Buruk önemli mesajlar verdi. Buruk, "Tek hedefimiz şampiyonluk" dedi. 

Törende konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, şunları söyledi:

"Bugün Galatasaraylı Okan Buruk'un yuvasına dönmesinin heyecanını hep beraber yaşıyoruz. Okan kardeşimin burada olmasının sebebi sadece Galatasaraylı olması değil, başarılarıyla hak ediyor. Galatasaray'ın gelenekleri içinde yetişen Okan hocamızla imza atıyoruz. Değerleri koruyabilmemiz için imzanın çok önemli olduğuna inanıyorum. Okan hocamız 3. 17 Mayıs'ı yaşamak için burada, 17 Mayıs 1992'de ilk kez formayı girdi, 17 Mayıs 2000'de gözyaşları içinde o kupayı kaldırdı."

banner112
OKAN BURUK'TAN ŞAMPİYONLUK VE TRANSFER SÖZLERİ

Okan Buruk'un açıklamaları:

Benim için çok değerli bir görev. Galatasaray için çok değerli bir yönetim, değerli başkanımız göreve geldi, hayırlı olsun diyorum. Galatasaray taraftarının büyük bir heyecanı oldu. Kombinelere de yansıdı, daha da yansıyacak. Bizim hedeflerimiz, Galatasaray olarak hiçbir zaman değişmez, bu seneki tek hedefimiz şampiyonluk. Elimizden gelenin en fazlasını ortaya koyacağız. Geçen sezonun taraftar üzerindeki mutsuzluğu en kısa zamanda ortadan kaldırmaya çalışacağız. İlk hedef işimizi doğru yapmak, taraftarı heyecanlandırmak. Ben de hoca olarak transfere yoğunlaştım. Yönetimimiz de bizim iyi kadro oluşturmamız için ellerinden geleni yapıyorlar. Biz de en iyisini yapacağız. Bu sene şampiyonluk, bundan sonraki sene için Avrupa hedefi olan bir Galatasaray. 24 Haziran oğlumun da doğum günü. Baba olma duygusunu yaşadığım bir gün. O yüzden özellikle buradan oğlumun doğum gününü kutluyorum, onun için güzel bir gelecek diliyorum. Futbolcu olarak çok güzel günler yaşadım, bu sene de şampiyonluk yaşadığımız hatıralar inşallah bizleri bekliyor. 

SORU CEVAP

(Şampiyonluk yaşayan hocalar Galatasaray forması giymişti) Kriter olarak uyuyor. Fatih hoca, Hamza hoca, şampiyonluk yaşamış hocalar. Psikolojik olarak iyi başlıyoruz, yüksek bir inancımız var. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER