İstanbul'da Trabzonspor taraftarından görkemli 'şampiyonluk' kutlaması

Süper Lig'de geçen hafta şampiyonluğunu ilan eden Trabzonspor'da kutlamalar sürüyor. Bordo mavililer Trabzon'da kıyasıya eğlendikleri şampiyonluk kutlamasının bir benzerini İstanbul Yenikapı'da gerçekleştirdi.

İstanbul'da Trabzonspor taraftarından görkemli 'şampiyonluk' kutlaması

Gurbetçi Gençler ile Trabzon Dernekler Federasyonu ve bünyesindeki sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla Yenikapı Etkinlik Alanı’nda toplanan Bordo mavili taraftarlar şampiyonluğu doyasıya kutladı. 

Sanatçıların da sahne aldığı Yenikapı Etkinlik Alanı’na formasını giyerek gelen 7’den 70’e Trabzonsporlular arasında yurt dışından katılanlar, ailesi ile gelenler ve engelliler de yer aldı.

TRABZONSPORLU TARAFTARLARDAN SAĞDUYU ÇAĞRISI

banner112
İstanbul Yenikapı’da şampiyonluğu kutlayan taraftarlar mutluluklarını dile getirirken, bundan sonra Trabzonspor’dan daha sıklıkla şampiyonluk beklediklerini, bunun için artık önlerinin açık olduğunu ifade ettiler.

Bordo mavi renklere gönül verenler, "Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray şampiyon olursa onlar da Trabzon’da kutlayabilir. Buyursunlar gelsinler. Hepimiz biriz, kardeşiz, biz ayrım yapmıyoruz" şeklinde konuştular.

YENİKAPI'DA GÖRSEL ŞÖLEN

Şampiyonluk gününde çok konuşulan sevinç, İstanbul'a da taşındı. Bordo-mavili taraftarlar kutlamalara damga vuran şarkıyla Yenikapı'da da coştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2022, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER