MHK'da istifa depremi! Tecrübeli hakem bıraktı

MHK'da yaşanan hakem krizinin ardından Süper Lig’de derbi maçlar da görev alan Mete Kalkavan hakemliği bırakma kararı aldı.

MHK'da istifa depremi! Tecrübeli hakem bıraktı

MHK'de yaşanan hakem krizinin ardından Mete Kalkavan hakemliği bırakma kararı aldı ve tecrübeli hakem kararını Merkez Hakem Kurulu'na iletti.

NTV'nin haberine göre, 43 yaşındaki Mete Kalkavan'ın, liste dışı bırakılmamasına rağmen bu kararı alması şaşkınlık yarattı.

Mete Kalkavan

MHK'DE NELER OLMUŞTU?

Türkiye Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu (MHK), Süper Lig'de görev alan hakem kadrosunu yeniden belirlerken 13 ismi listeden çıkardı.

Yapılan açıklamaya göre Süper Lig'de düdük çalan; Cüneyt Çakır, Ali Palabıyık, Aldulkadir Bitigen, Fırat Aydınus, Bahattin Şimşek, Burak Şeker, Suat Arslanboğa, Hüseyin Göçek, Mert Güzenge, Tugay Kaan Numanoğlu, Alper Ulusoy, Halis Özkahya listeden çıkarılırken Özgür Yankaya sadece VAR hakemi olarak görev alacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
GÜVEN BROWN
GÜVEN BROWN - 3 ay Önce

anca beraber kanca beraber demiş,onurlu bir davranış.şimdi olmasa bile ileride el üstünde tutulursunuz.

uğur cengız
uğur cengız - 3 ay Önce

hakemlerin şaibeli olduğu ve hukuksuz işten atıldığı bir sezonda şampiyon olmak en büyük şaibe ve tarihi bir not olacaktır.. puan tablosundan belli oluyor, vebali de kulüp yöneticilerine kalacaktır..

SIRADAKİ HABER