Portekizli dünya yıldızı Ronaldo'nun Whatsapp yazışmaları ortaya çıktı

Manchester United'a geri dönen Cristiano Ronaldo ile ilgili spor dünyasına bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Miguel Delaney, Ronaldo'nun eski takım arkadaşlarıyla yaptığı Whatsapp konuşmalarının ortaya çıktığını öne sürdü.

Portekizli dünya yıldızı Ronaldo'nun Whatsapp yazışmaları ortaya çıktı

Manchester United’da üst üste alınan kötü sonuçların ardından krizler bitmek bilmiyor. Teknik Direktör Solskjaer’in uzun süredir tartışılmasının ardından Ronaldo’nun da Norveçli teknik adamın takımı yönetiş şeklinden memnun olmadığı iddia edildi.

Manchester United’ın bu sezonki durumundan mutsuz olan Cristiano Ronaldo, beklenmedik yenilgilerin ardından teknik direktör Solskjaer’i bunda sorumlu görüyor.

Gazeteci Miguel Delaney’in haberine göre, Cristiano Ronaldo eski bir takım arkadaşıyla sürekli temas halinde. Portekizli yıldız son günlerde Solskjaer’den memnun olmadığını eski takım arkadaşıyla whatsapp üzerinden yaptığı mesajlaşmalarda Norveçli teknik adamdan kelimenin tam anlamıyla bıktığını ve onunla bu işin olmayacağını söyledi. Sürekli olarak Alex Ferguson dönemini kıyaslayan Ronaldo’nun eğer durumun düzelmemesi halinde sezon sonu ayrılması da gündemde.

YORUM EKLE
YORUMLAR
1
1 - 2 ay Önce

1

1
1 - 2 ay Önce

1

1
1 - 2 ay Önce

1

1
1 - 2 ay Önce

1

1
1 - 2 ay Önce

1