Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'ya çağrı

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde yarın akşam Borussia Dortmund ile karşılacak. Maç Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'de yayınlanacak. Beşiktaş taraftarının ardından Teknik Direktör Sergen Yalçın da Acun Ilıcalı'ya çağrıda bulunarak maçın TV8'den yayınlanması için çağrıda bulundu.

Sergen Yalçın'dan Acun Ilıcalı'ya çağrı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları Borussia Dortmund mücadelesi öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Maçın TV8'den yayımlanması için Acun Ilıcalı'ya çağrıda bulunan Yalçın, "Acun, kanalı aç, herkes izlesin, bir seferlik böyle bir şey yapabilirsin. TV8'den tüm halka verebilir" dedi.

Sergen Yalçın'ın açıklamaları şu şekilde:

"Rakibe göre planlar değişebiliyor. Biz elimizden geldiğince kendi oyunumuzu oynamaya çalışacağız. Bizim için de bir test gibi olacak, çok üst bir organizasyonda oynayacağız. Oyunun nasıl gelişeceğini kestirmek zor, güçlü takımlarla oynayacağız. Alex'in sakatlığı çok uzun sürmez ama Vida'nın sürebilir. Umut da yakında döner, onlar dışında sakatlarımız yok. Acun, kanalı aç, herkes izlesin, bir seferlik böyle bir şey yapabilirsin. TV8'den tüm halka verebilir." 

YORUM EKLE