Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu'ndan taraftarlara 'şampiyonluk' uyarısı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulübün taraftarlarına seslendiği açıklamasında 'Bu kutlu günde yalnızca birbirimize sarılalım, silaha asla sarılmayalım. Biz o gün şampiyonluğu 61 pare top atışıyla sizler için kentte kutlayacağız. Sizlere sözüm olsun' ifadelerini kullandı.

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu'ndan taraftarlara 'şampiyonluk' uyarısı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulübün sosyal medya hesabından yapılan videolu paylaşımla taraftarlara seslendi. Bu akşam oynanacak Antalyaspor maçı öncesi uyarılarda bulunan Ağaoğlu şunları söyledi:

banner112
Sevgili Trabzonsporlular, heyecan dolu, coşku dolu bir gece bizleri bekliyor. Ben de sizler gibi artık saatleri, dakikaları sayıyorum. Hepinize bugüne kadar gösterdiğiniz sabır ve özveri için çok teşekkür ederim. Bu büyük gün öncesi sizlerden bir önemli ricam olacak, coşkumuzu tribünlerde, sokaklarda, şehrin caddelerinde, evlerimizde doyasıya yaşayalım. Bu kutlu günde yalnızca birbirimize sarılalım, silaha asla sarılmayalım. Biz o gün şampiyonluğu 61 pare top atışıyla sizler için kentte kutlayacağız. Sizlere sözüm olsun. Zafer yolunda yeniden görüşmek üzere hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Bordo-mavililer, en az 1 puan alması durumunda lig tarihindeki 7. şampiyonluğunu ilan edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER