CHP'li Ramis Topal, bayram boyunca köyleri karış karış gezdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal, Ramazan Bayramı boyunca Amasya'da, birçok ilçe ve beldeye ziyaret gerçekleştirerek vatandaşların sorunlarını dinledi. 

CHP'li Ramis Topal, bayram boyunca köyleri karış karış gezdi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal,Ramazan Bayramı boyunca Amasya'da köy, birçok ilçe ve beldeye ziyaret gerçekleştirerek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal ,köyleri ziyaret ederek, köy halkıyla sohbet edip onların sorunlarını dinledi. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal  Ramazan Bayramı dolayısıyla Amasya'nın  merkez ilçesine bağlı köyler başta olmak üzere bölgedeki  köy, birçok ilçe ve beldeyi ziyaret gerçekleştirerek hem vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı hem de köylülerin yaşadığı sorunlara kulak verdi. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal , gerçekleştirdiği köy ziyaretlerinde, köy muhtarlarını ve köylülere ziyaretler gerçekleştirerek köylülerin yaşadığı sorunları dinledi. Yaşanan sorunları not alan Topal, bu sorunların çözümü için gerekli girişimlerde bulunacağını ve genel merkeze ileteceğini konunun takipçisi olacağını ifade etti.

Ramis Topal ,'' Görevimiz bitse de sorumluluğumuz bitmedi…Amasya Merkez Yassıçal köyünde esnaf ve kahvehane ziyaretleri yapıyor, halkın sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz. " ifadelerini kullandı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER