CHP'li Ramis Topal, çalışmalarına bayramda da ara vermiyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal, vatandaşlarla irtibatı kesmeyerek, her fırsatta Amasyalı'ları dinliyor.

CHP'li Ramis Topal, çalışmalarına bayramda da ara vermiyor

Her Fırsata soluğu Amasya'da alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal ilçe ilçe, köy köy dolaşıyor, partisinin ilçe örgütleri ve partilileriyle bir araya geliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal,30 Nisan-1-2-3-4-5-6-7 Mayıs tarihlerinde Amasya’da esnaf ve köy ziyaretleri yapacak .

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal sosyal medya Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda" 

banner112
SİYASETİ HALK İÇİN YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Esnaf ve köy ziyaretlerine devam edeceğini söyledi.

CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal ''Bugünden başlamak üzere 7 Mayıs tarihine kadar Amasya’da esnaf ve köy ziyaretleri gerçekleştireceğini söyleyerek, “Çiftçimizin, besicimizin, esnafımızın, emeklimizin, öğrencimizin ve çalışanlarımızın sorunlarını dinleyecek partimizin çözüm önerilerini anlatacağım” dedi.Siyaseti halk için yapmaya devam edeceğini de belirten Ramis Topal, “Söz verdiğimiz gibi; gidilmedik köy, girilmedik sokak, çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadık. Siyaseti halk için yapmaya, halkın gören gözü, işiten kulağı, haykıran sesi olmaya devam edeceğim." ifadelerine yer verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER