CHP'li Ramis Topal, köy ziyaretlerinde vatandaşları dinledi

Her fırsatta Amasya'da vatandaşlarla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal ilçe ve köy gezileri programı kapsamında Amasya Çaydibi köyünü ziyaret ederek, bir dizi temas ve incelemelerde bulundu.

CHP'li Ramis Topal, köy ziyaretlerinde vatandaşları dinledi

Her fırsatta Amasya'da vatandaşlarla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal  ilçe ve köy gezileri programı kapsamında Amasya Çaydibi köyünü ziyaret ederek, bir dizi temas ve incelemelerde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal ,Köy sakinleri ile bir süre sohbet ederek, sorun ve isteklerini dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal Amasya Çaydibi köyünde ziyaret sonrası yaptığı açıklama şöyle oldu:

Ramis Topal ,''Çaydibi köyünde esnaf ve kahve ziyaretleri yapıyor, halkımızın sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz.Esnaf düşen satışlardan, emekli aldığı maaşı yetiremediğinden, genç kardeşlerim iş bulamamaktan dertli. " ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER