CHP'nin kuruluşunun 98. yıldönümü Tekirdağ'da çoşkuyla kutlandı 

CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın CHP'nin kuruluşunun 98. yıldönümünde yaptığı konuşmada, “Ülkemiz bugün gerçekten zorlu koşullar altında ve iktidarın zulme varan uygulamaları altında inim inim inlemektedir. Bundan biran önce kurtaracak olan sizlersiniz halkımızdır, milletimizdir. Bu bilinçle bir kere birbirimize sıkı sıkıya sarılalım” dedi.

CHP'nin kuruluşunun 98. yıldönümü Tekirdağ'da çoşkuyla kutlandı 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 98. kuruluş yıl dönümü dolayısı ile ilçe başkanlığınca çeşitli etkinlikler düzenlendi. Tarihi valilik binası önündeki Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu. Buradaki törenlere CHP Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı. Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okundu.

CHP KURULUŞUNUN 98. YIL DÖNÜMÜNÜ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

Anıta çelenk sunan İl Başkanı Saygın, yaptığı konuşmada “Bizim herşeyden çok birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Bütün siyasi partiler bu ülkenin bekası uğruna gayret göstermeliyiz. Ülkemiz bugün gerçekten zorlu koşullar altında ve iktidarın zulme varan uygulamaları altında inim inim inlemektedir. Bundan biran önce kurtaracak olan sizlersiniz halkımızdır, milletimizdir. Bu bilinçle bir kere birbirimize sıkı sıkıya sarılalım. Birbirimize daha fazla destek olalım. Birbirimizi tenkit etmek yerine birbirimize destek olacak, birbirimizin eksikliklerini tamamlayacak hareketlerde bulunalım. Benim sizlerden beklenti ve isteğim budur” dedi.  

YORUM EKLE