En etkili lazer epilasyon yöntemi: 'Buz Lazer' Adana’da

En etkili lazer epilasyon yöntemi: 'Buz Lazer' Adana’da

Lazer epilasyonu ağrısız bir hale getiren Buz Lazer yöntemi Adana Buz Lazer Epilasyon Merkezleri arasında oldukça rağbet görüyor. Lazer Epilasyon Adana dendiğinde akla gelen Buz Lazer istenmeyen tüylere karşı etkili ve kalıcı bir çözüm sunuyor.

Buz Lazer’in Artıları Nelerdir?

Herkes vücudundaki istenmeyen tüylerden kurtulmaya çalışır. Bugüne kadar kullanılan geleneksel yöntemler, bu tüyleri sadece geçici olarak vücuttan temizleyebiliyordu. 1990’lı yıllarda kullanılmaya başlanan lazer epilasyon tedavisi sayesinde istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün olmaya başladı.  Adana Lazer Epilasyon Merkezlerinde oldukça fazla kullanılan Buz Lazer Epilasyon teknolojisi ise lazer epilasyonun en gelişmiş yöntemidir. Bu yöntemle beraber vücudunuzdaki kıl köklerinden kalıcı olarak kurtulacak ve bir daha tüy almakla uğraşmayacaksınız.

80’den fazla ülkede uygulanan Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin tedavisinde FDA onayına sahip bir sistem. Buz Lazer ailesinden Soprano Ice Platinum ve Soprano Ice Titanium modelleri, 3 dalga boyunu (Alexandrite, Diyot, Nd:YAG) içeriyor. Sağladığı 3 dalga boyuyla birlikte kılın rengi, kalınlığı her ne olursa olsun kalıcı sonuçlar veriyor.

Buz Lazer, cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma teknolojisine sahip. Ice teknolojisi adı verilen bu soğutma sistemi safir uçla beraber hem cildi soğutarak ağrı hissini önlüyor hem de cilt yüzeyini yanık ve leke izi gibi olası yan etkilerden koruyor. Bu sayede yaz aylarında uygulanmasından çekinilen lazer epilasyon işlemini, bu aylarda dahi oldukça konforlu bir hale getiriyor.

 Buz lazer ‘in bulundurduğu patentli teknolojilerden biri de SHR teknolojisi. SHR teknolojisi, cilde şiddetli bir biçimde enerji vermek yerine kıl köklerini kademeli olarak ısıtıyor. Kademeli verilen enerji sayesinde ağrı hissi azalıyor. Bu avantaj, Buz Lazeri en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi yapıyor.

En Etkili Yüz Lazer Epilasyon Yöntemi: Buz Lazer

Buz Lazer sadece vücut için değil yüz için de çok tercih ediliyor. Buna birçok sebep sayabiliriz ancak bunlardan en önemlisi: Ayva tüylerinde kalınlaşmaya veya yaygınlaşmaya neden olmaması.

Bazı lazer epilasyon yöntemlerinin ayva tüylerinde olumsuz yan etkiler bıraktığı bir gerçek. Özellikle tüylerden kurtulmak için lazer epilasyon yöntemine başvurup, kalıcı sonuçlar beklerken tam tersiyle karşılaşmak istenmeyen bir durum. Buz Lazer bunların aksine yüz bölgesindeki kıllar için etkili bir çözüm sunarken ayva tüylerinde ise yayılmaya sebep olmuyor.

Buz Lazer özel bir yüz ucuna da sahip. Kaş ortası ve kaş üzeri gibi hassas noktalar için oldukça kullanışlı olan bu yüz ucu, erkekler için de tercih ediliyor. Özellikle sakal şekillendirme işlemleri sırasında Buz Lazer ‘in yüz ucundan faydalanılıyor.

Buz Lazer tedavisi genellikle 8 seans sürüyor. Kılın yoğunluğuna ve kalınlığına bağlı olarak bu süreç değişkenlik gösterebiliyor. Kimi zaman 6 seans yeterli olabiliyorken kimi zaman ek seanslar da gerekebiliyor. Buz Lazer cihazlarının taklit edilmesine karşın gerçek Buz Lazer merkezlerine www.buzlazer.com sitesinden bakabilirsiniz.

YORUM EKLE