Taze Hurma’nın Online Adresi: E-Ravza

Taze Hurma’nın Online Adresi: E-Ravza

Ravza Hurma 1998 yılında Suudi Arabistan'da Hac vazifelerini yerine getiren bireylerin çokça tercih ettiği kuruluşlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Türk hacıların hurma almak için tercihlerini ranza hurmadan yana yaptıkları bölge halkı tarafından da bilinmektedir. Sektördeki başarısını yukarı seviyelere çıkaran kuruluş Ankara Elmadağ merkezde bir hurma paketleme ve ayıklama tesisi de kurmuştur. Ravza Hurma ülkemizde Arabistan coğrafyasında üretilen en kaliteli ve oldukça çeşitli hurmaları müşterilerinin hizmetine sunmanın gururunu yaşamaktadır. Türkiye'de en kaliteli hurma deyince aklımıza Ravza Hurma’nın ürünleri gelmektedir. Aynı zamanda dijital pazarlama faaliyetlerine de günümüz koşullarına ayak uydurarak hızlı bir biçimde giriş yapan Ravza Hurma kurmuş olduğu etkin ve verimli web sitesi sayesinde online hurma satışlarına da gerçekleştirmektedir.

RAVZA HURMA’NIN WHATSAPP DESTEK HATTI DA VARDIR

Ravza Hurma kurulduğu günden bu yana sektörde dünya üzerindeki bütün değişimleri ve gelişmeleri yakından takip ederek kendi bünyesine hızlı bir biçimde entegre etmiştir. Bu anlamda son derece şeffaf bir web sitesi oluşturan Ravza Hurma aynı zamanda müşterilerinin her türlü sipariş ya da ürünleri ile ilgili sıkıntılarını ifade edebilecekleri bir WhatsApp hattı da kurmuştur. Bu WhatsApp hattı üzerinden bireyler hem ürünleri ile ilgili yaşadıkları bir takım durumları ifade edebilmekte hem de ürünlere dair akıllarına takılan soruları sorup sipariş imkânını yakalamaktadırlar.

RAVZA HURMA ÇEŞİTLİLİĞİNE SAHİP

Ravza Hurma sadece hurma ve hurma çeşitleri değil aynı zamanda kuru meyve çeşitleri, kuruyemiş çeşitleri, lokum çeşitleri, şekerleme çeşitleri başta olmak üzere birçok ürünü müşterilerinin hizmetine ve damağına sunmaktadır. Öte yandan Ravza Hurma geleneksel olarak hediye şeklinde götürdüğümüz şekerleme tepsilerinin de en güzel çeşitlerini yine internet sitesi üzerinden müşterilerinin deneyimine sunmaktadır. Ravza Hurma üretimlerini ve paketleme işlemleri gerçekleştirirken hijyen koşullarına da son derece özen göstermektedir. En kaliteli hurma ve yemiş çeşitlerine son teknolojik aletler ile son derece duyarlı personeli sayesinde paketleyerek müşterilerinin kapılara ne kadar gönderebilmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmek için de son derece hızlı kargo şirketleri ile birlikte çalışmaktadır.

Kaynak: https://www.e-ravza.com/hurma

YORUM EKLE