Tek katlı villalar ile tanışın

Tek başınıza ya da ailenizle beraber güvenli bir alanda, huzur ve mutluluk içinde yaşamak istiyorsanız Göl İstanbul tam size göre! Meraklı komşulardan uzak kalarak mahremiyet içinde doyasıya özgürlüğünüzü yaşayabileceğiniz villa konseptleri hayatınızda bir dönüm noktası olabilir. Modern ve depreme dayanıklı inşa edilen villalar, peyzaj düzenlemesi usta ellerden çıkan bahçe ve havuzlar ile size özel bir yaşam sunar.

Tek katlı villalar ile tanışın

Her tek katlı villa kendine ait bahçesi ve havuzu ile planlanır. Merkezi yerlere ve sosyal alanlara rahat ulaşım sağlayabileceğiniz villalar, İstanbul’un içinde bir vaha görünümündedir. Mimarisi planlanırken mahremiyet göz önüne alınarak komşuların birbirini görmemesi için önlem alınmıştır. Rekreasyon alanlarında ortak kullanım için spor ve aktivite yerleri bulunur. 7 gün 24 saat güvenlik bulunan bölgeye izinsiz giriş çıkışlar mümkün değildir. Maddi ve manevi koruma için güvenlik her daim üst düzeyde tutulur.

Göl İstanbul Villaları Nerede?

Villalar, Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da yer alır. Yeşil alan bulmanın ve denize girmenin zor olduğu şehirde kendinize ait bir yaşam alanı sunan Göl İstanbul, Büyükçekmece ilçesinde, Alkent 2000 mahallesindedir. Mehmet Yeşilgül Bulvarı No: 6 adresinde Göl İstanbul Villaları’nı ziyaret edebilirsiniz.

Göl İstanbul Villa Çeşitleri

Ailenizdeki bireylerin sayısına ya da ağırladığınız misafir sıklığına göre villa evleri arasından seçim yapabilirsiniz. Üzerine kurulu olduğu alan ve oda sayısı gibi konularda farklılaşan 3 tip villa planı bulunur:

Villa Karanfil

İç ve dış tasarımında şıklık ve minimalizmin ön planda tutulduğu, çekirdek ailelere özel bir konut tipidir. 5 odası ve bir salonu olan Villa Karanfil ailenizin mahremiyetini korur ve misafirleriniz için ayırabileceğiniz bir odası bulunur. Yüksek duvarlarla çevrili mimari alan sayesinde bahçeniz ve eviniz size kalır. 1012 m2 alan üzerine kurulmuştur. Yatak odalarının yanı sıra banyo ve tuvaletler de birden fazla sayıdadır. 50 m2 havuz alanı bulunan konut, yaz aylarında tatile gidemediğiniz zaman tatili size getirir.

Villa Nilüfer

Benzer özelliklerle dizayn edilen konut; 6 oda, bir salon ve çok sayıda tuvalet-banyodan oluşur. 12060 m2 alana kurulu olan mimarisi ile gözlerden uzak yaşamak isteyenlerin tercihidir. Şahsi havuz sayesinde bireyselliği ve hijyeni her daim muhafaza edebilirsiniz.

Villa Orkide

Manzarası ile büyüleyen konutlar 1350 m2 kare alan üzerine kurulu ev, bahçe ve 60 m2 havuzu ile büyük ailelerin tercihidir. Saraylarda yaşamak isteyenlere geniş tasarımı ve 7+1 odası ile aradığı konforu sunar.

Tek Katlı Villa Nedir?

Villa denilince insanın aklına gelen 2 ve 3 katlı yapılar yerini zaman içinde tek katlı olanlara bırakır. İstanbul’un deprem bölgesi olması ve yüksek binaların manzarayı engellemesi nedeniyle yatay mimariye olan talep artar.

Göl İstanbul villaları, yatay mimariye göre hazırlanır. En son çıkan inşaat teknolojileri ve 1. sınıf kalite malzemeler kullanılarak yapılan inşaatlar, dayanıklılığı ile can ve mal güvenliğini korur. Tek katlı villa 4 metrelik yüksek tavanı ile ferah ve aydınlık bir yaşam alanı sunar. Tüm odalar ve yardımcı mekânlar zemin katında konumlanır. Odaların tamamında klima, duş ve lavabo bulunur.

Göl İstanbul Ulaşım

Şahsi aracınızla ya da toplu taşıma kullanarak bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro, otobüs durakları ve taksi durakları yürüme mesafesinde bulunur. İstanbul satılık villa arayışındaysanız Göl İstanbul, hayatınızı geçirmek için kusursuz bir seçenek ve doğru bir yatırımdır. Göl İstanbul örnek villa evlerini ziyaret edebilir, aradığınız özelliklere uygun olan birine avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz.

YORUM EKLE