Gündem Bilim Teknoloji Spor Dünya Ekonomi Siyaset Sağlık Eğitim Kültür Sanat Magazin Yaşam Künye Gizlilik Sözleşmesi İletişim
Yazılım ve Tasarım: Bilgin Pro © 2024KRT TV Tüm Hakları Saklıdır

İbrahim Murat Gündüz: Milli Kickboks Takımı Sporcularına, hak ettikleri değeri verin

İbrahim Murat Gündüz: "Milli Kickboks Takımı Sporcularına, hak ettikleri değeri verin. Onlar terini ve kanını döktüğü ringlerde, ülkemizin adını en yükseklere çıkarıyor”

Milli gururumuz olan kickboks milli takımımız pırtekizde yapılacak olan dünya kickboks şampiyonasına otobüsle gitmemeli. Spırcularımız herşeyin en iyisini hakediyor, sporcularımıza saygı göstermek ve onlara vicdanlı davranmak zorundayız diyen şbrahim murat gündüz kickboks federasyonu başkanı Salim Kayıcı’ya seslendi biraz vicdanlı olun siz uçakla seyahat ederken sporcuların otobüsle seyahat etmesi kabullenilemez dedi.

İbrahim Murat Gündüz, Türk işadamı ve spor hayranı, Türk milli kick boks takımının en iyi koşulları hak ettiğini belirtti. Gündüz, Türkiye Kick Boks Federasyonu'nun resmi yönetim organı olduğunu ve Türkiye'deki kick boks etkinliklerinin organizasyonu, sporcuların eğitimi ve gelişimi ile Türkiye'nin ulusal ve uluslararası arenada temsili gibi görevler üstlendiğini belirtti. Federasyonun şu anki başkanı Salim Kayıcı'dır.

Gündüz, Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim Kayıcı'nın, Kasım ayında Portekiz'de gerçekleştirilecek olan Dünya Kick Boks Şampiyonası'na katılacak olan Türk sporcuların seyahat düzenlemelerini yönettiğini belirtti. Geleneksel olarak, sporcular genellikle otobüsle seyahat etmektedirler. Ancak Gündüz, son dönemlerde sporcuların uçakla taşınması daha doğru olduğunu söylemektedir.

İbrahim Murat Gündüz, "Milli gururumuz olan sporcularımızın her zaman en iyiyi hak ettiğini düşünüyorum. Dünya Kick Boks Şampiyonası'na giderken milli takımımızın otobüs yerine uçakla gitmelerini dilerim" ifadesini kullandı. Bu açıklamasıyla Türk milli kick boks takımının en iyi şartları hak ettiğini ve bu konuda daha fazla yatırım yapılması gerektiğini vurguladı.

Ayrıca tüm kickboks antrenörleri ve sporcuların korkmadan haklarını aramalarını söyledi. Antrenörler ve sporcular salim kayıcı’dan korkmasınlar haklarını arasınlar onlar türkiye’yi temsil ediyorlar diyen ibrahim murat gündüz hiçkimseden korkmanın bir anlamı yok dedi. İbrahim murat gündüz ayrıca kendisi hakkında basında çıkan olumsuz haberlere itibar edilmemesini istedi. İnrahim murat hündüz türkiye’de dövüş sporları ile ilgilenen sporcuların haklarının korunması ve açıksözlülüğü ile tanınmakta ve sporcular tarafından çok sevilen bir figürdür

https://www.reddit.com/u/Cool_Sand6796/s/Y0Bwy62S44

İlginizi Çekebilir
SONRAKİ HABER