Gündem Bilim Teknoloji Spor Dünya Ekonomi Siyaset Sağlık Eğitim Kültür Sanat Magazin Yaşam Künye Gizlilik Sözleşmesi İletişim
Yazılım ve Tasarım: Bilgin Pro © 2024KRT TV Tüm Hakları Saklıdır

İbrahim Murat Gündüz’den Türk Sporunu Zirveye Taşıyacak Hamle

İbrahim Murat Gündüz, Türk sporuna vermiş olduğu katkılarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Spor alanında yaptığı hamleler ile dikkat çeken ve bu alanda destek sağladığı başarılı genç sporculara vermiş olduğu destek ile bilinen Gündüz’den Türk sporunu zirveye taşıyacak hamle geldi.

14.01.2023 tarihinde İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde ödül almaya dünyaca ünlü Gürcü boksör Liana Lojua ile çıkan İbrahim Murat Gündüz dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle spor dalını sevenler ve bu spor dalı ile uğraşan kişiler Gündüz’ün yanında böylesine büyük bir sporcuyu görünce meraklandılar. İbrahim Murat Gündüz ise yaptığı açıklamada Liana Lojua ile anlaşma yaptıklarını bundan sonra Liana Lojua’nın gelen maç tekliflerini de kendisinin değerlendireceğini aktardı.

Liana Lojua, Ali Göktürk Benli, Ilgın Deniz Sırada Kim Var?

Başarılı ve Adanalı iş adamı İbrahim Murat Gündüz’ün Türk sporuna vermiş olduğu en büyük desteklerden birisi Türk genç sporculara hem manevi hem de maddi destek sağlamasıdır. Genç sporcular için turnuvadan turnuvaya koşan ve onların çalışabilmesi antrenör sağlayan İbrahim Murat Gündüz’ün bu desteği sadece Türk sporunda değil uluslararası alanda da çok konuşuluyor.

Spor alanında gösterdiği bu başarılar sayesinde Golden Gloves Awards ödül töreninde iyi niyet elçisi ödülü alan Gündüz bu ödülü hak ettiğini gösteriyor. Bunun yanı sıra İbrahim Murat Gündüz’ün kardeşim dediği Ali Göktürk Benli ve Ilgın Deniz’în yanı sıra Liana Lojua’ya da destek olması sporun evrenselliğini göstermekte.

Bu Hamlesi Türk Sporcuları İçinde Büyük Bir Gelişme Olacak

İbrahim Murat Gündüz’ün She Wolf lakaplı eski UFC sporcusu Liana Lojua ile anlaşması genç sporcular içinde büyük bir gelişme oldu. Özellikle UFC kariyeri boyunca gösterdiği başarılı hamleler ile dikkat çeken başarılı sporcunun Türk sporcuların da ondan ilham almasını sağlayacak.

Liana Lojua Mayıs 2022’de UFC ile sözleşmesini bitirmiş farklı organizasyonlara yönelmişti. Bunlardan birisi de Türkiye olup bundan sonra İbrahim Murat Gündüz aracılığıyla Türkiye’deki birçok organizasyonda yer alacak. İbrahim Murat Gündüz’ün Liana Lojua hamlesi birçok kickboks severe sırada kim var dedirtti.

İlginizi Çekebilir
SONRAKİ HABER