İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde şiddetli fırtına, otomobil bakım servisinin cam bölmesini yerinden söktü ve bir çalışanı savurup yaralanmasına neden oldu.

Olay 11 Kasım Cumartesi günü, Halkalıda Yarımburgaz Caddesi üzerinde bulunan bir otomobil bakım servisinde meydana geldi.

Teleferik Hattı hava muhalefeti nedeniyle kapatıldı Teleferik Hattı hava muhalefeti nedeniyle kapatıldı

Sağanak yağmur ve rüzgarın etkili olduğu öğle saatlerinde, servis çalışanı Salih Yavuzer, açık olan iş yerinin kapısını kapatmak istedi. Bu sırada gelen şiddetli rüzgar, kapının bulunduğu cam bölmeyi yerinden sökerek parçaladı. Salih Yavuzer de savrularak duvara çarptı. Başka bir çalışan ise odaya kaçarak yaralanmaktan son anda kurtuldu.

Tamirhanenin içine savrulan Yavuzer'in yardımına diğer çalışanlar koştu. Hastaneye götürülen Yavuzer'in vücudunda ezilmeler olduğu ve bacağının alçıya alındığı öğrenildi.

Servis çalışanı Salih Yavuzer'in savrulduğu ve cam bölmenin yerinden sökülüp duvara çarptığı anlar, iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İş yeri sahibi İsmail Kara, "Cumartesi günü yağmur ve fırtına vardı. Bir anda geldi. Çocuk kapıyı kapatmaya çalışırken birden çocuğu savurup atıyor. Çok şükür arkadaşımızın ciddi bir şeyi yok. Öyle şiddetli geldi ki, bir andan gelip geçti. Ondan sonrasında iş yeri bu hale geldi. Cam komple yerinde çıktı, fırtına söküp atıyor. Normal bir rüzgar o camı sökemez" dedi.