CHP 38'inci Olağan Kurultay'ında partisinin yeni genel başkanı seçilen Özgür Özel, eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Selvi Kılıçdaroğlu'nu evlerinde ziyaret etti.

Özel, ziyaretin ardındna yaptığı kısa açıklamada, "Bu aile ziyareti sırasında da son derece de sıcak bir şekilde karşılandık. Gerçekten mahcup oldum sayın Genel Başkanın buraya kadar uğurlaması, karşılaması kendi nezaketini gösteriyor" ifadelerini kullandı.

Özel açıklamasının tamamında şunları söyledi:

AB üst mahkemesi açıkladı: Kamu idareleri başörtüsünü yasaklayabilir AB üst mahkemesi açıkladı: Kamu idareleri başörtüsünü yasaklayabilir

Sayın Genel Başkanımızı ve değerli eşlerini evlerinde ziyaret ettik. Bundan sonra da hem ailecek hem de sayın genel başkanımızın tecrübesi birikimi hep önümüzü açacak. Bu aile ziyareti sırasında da son derece de sıcak bir şekilde karşılandık. Gerçekten mahcup oldum sayın Genel Başkanın buraya kadar uğurlaması, karşılaması kendi nezaketini gösteriyor. Sayın Genel Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Daha sonra genel merkezimizdeki devir teslimden sonra açıklamamızı yaparız.